BLOG

Budynek WORD Łódź ot. Piotrków Trybunalski

Jak wygląda egzamin prawa jazdy w ruchu drogowym? Egzamin w Piotrkowie Trybunalskim.

Egzamin praktyczny prawa jazdy jest to dla wielu osób jeden z ważniejszych dni w życiu. Tak przynajmniej słyszymy od naszych kursantów z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Jednak dla większości z Was, zdecydowanie wiąże się on z dużym stresem. Przyczyn tego może być naprawdę dużo.

Czytaj dalej

Tagi: , , Komentarzy i odpowiedzi: 0 Udostępnij

Tytułowy obraz posta

SPRAWDZENIE PŁYNÓW EKSPLOATACYJNYCH NA EGZAMINIE PRAWA JAZDY

Zademonstrowanie przez Ciebie, sposobu sprawdzenia stanu technicznego płynów eksploatacyjnych na egzaminie państwowym nie jest trudnym zadaniem. Jednak dla części z Was jest to nie lada zagwozdka. Braki podstawowej wiedzy i świadomości w tym zakresie widać nie tylko w czasie egzaminu, ale również gdy już posiadasz prawo jazdy. Nie dziwię się, ponieważ na kursie zwracana jest mała uwaga na te elementy. Często bywa też, że zostają one pokazane raz w czasie całego kursu (najczęściej bezpośrednio przed egzaminem). Musiałbyś mieć wybitną pamięć, aby zapamiętać wszystko za pierwszym razem.

Czytaj dalej

Tagi: , , Komentarzy i odpowiedzi: 5 Udostępnij

Tytułowy obraz posta

6 POMOCNYCH ZASAD PRZY RUSZANIU NA WZNIESIENIU

Ruszanie pod górkę, patrząc z boku wydaje się jednym z prostszych zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym. Jednak jak to bywa z czynnościami, które z pozoru są proste, w rzeczywistości są czasem najtrudniejsze. Tak właśnie jest z ruszaniem do przodu na wzniesieniu. Nie raz słyszę od kursantów, że w czasie egzaminu we WORD to co spowodowało wynik negatywny, była właśnie górka. Dlatego poniżej zaprezentuję Ci kilka zasad, których zastosowanie zwiększy Twoje szanse na poprawne wykonanie tego zadania.

Czytaj dalej

Tagi: , , , Komentarzy i odpowiedzi: 1 Udostępnij